معاونت پژوهش و فن آوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان
  اخبار دانشگاه
 
انتشار 23 مقالهISI توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان همدان در نيمه نخست سال


در نيمه نخست سال 1394  اعضاي باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد همدان موفق به چاپ و ارايه 21 عنوان مقاله آي.اس.آي و 2 عنوان مقاله در مجله هاي معتبر خارجي شدند.

رييس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد همدان  در جمع خبرنگاران گفت: 17 عنوان مقاله در مجله هاي علمي-پژوهشي و آي.اس.سي، 2 عنوان مقاله در مجله هاي علمي-ترويجي، 2 عنوان مقاله در همايش هاي بين المللي و 5 عنوان مقاله در همايش هاي ملي از جمله فعاليت هاي 6 ماه اول سال 1394  است که توسط اعضاي باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد همدان انجام يافته است.

سهيل سبحان افزود: در اين مدت علاوه بر تسهيلات اعطايي به اعضاء، اتمام 3 عنوان طرح پژوهشي و عقد قرارداد به منظور اجراي 2 عنوان طرح پژوهشي نيز از ديگر فعاليت هاي باشگاه اين واحد دانشگاهي است.

وي بيان داشت: در نيمه نخست سال 1394، نسبت به برگزاري 4 مورد جلسه کميته جذب استعدادهاي درخشان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامي استان همدان اقدام و پس از تاييد ستاد مرکزي باشگاه، با عضويت 6 نفر از اعضاي باشگاه واحد همدان در استعدادهاي درخشان باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان موافقت شد.

سبحان در خاتمه افزود: باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامي واحد همدان از سال 1379 به طور رسمي فعاليت خود را با هدف شناسايي، جذب و حمايت دانش پژوهان ممتاز استان آغاز کرد و از بدو تأسيس تاکنون بيش از 500 نفر از نخبگان را جذب کرده است.

  
     
This page and its contents copyright 2013 Islamic Azad University Hamedan Branch All Rights Reserved ©
کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان مي باشد
web designer & developer:saeid maleki .