معاونت پژوهش و فن آوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان
  اخبار دانشگاه
 
تدوين و چاپ کتابچه خدمات آزمايشگاهي و کارگاهي واحد همدانکتاب خدمات آزمايشگاهي و کارگاهي دانشگاه آزاد اسلامي واحد همدان با هدف معرفي تجهيزات تحقيقاتي و کاربردي در قالب پروژه "ساها" منتشر شد

 

مدير آزمايشگاه‌ها و کارگاه‌هاي واحد همدان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري آنا خاطرنشان کرد: اين کتابچه قابليت ارائه خدمات به محققان و پژوهشگران سازمان ها و صنايع مختلف را دارد و در نخستين ويرايش به معرفي 53 دستگاه کارگاهي و آزمايشگاهي از گروه‌هاي علمي تخصصي عمران، مکانيک، برق ژئوفيزيک، بيومکانيک ، محيط زيست ، ميکروبيولوژي و نيز تجهيزات مشترک ميان رشته‌اي پرداخته است.

حميد باقريه افزود: براي هر دستگاه توضيحات کافي مشتمل بر مشخصات فني، خدمات قابل ارائه، عکس‌ها و تعرفه هاي آنها ارائه شده است.

وي تاکيد کرد: با توجه به استقرار ساها (سامانه آزمايشگاه‌هاي همکار آزاد) در دانشگاه آزاد اسلامي، تمامي اطلاعات اين کتابچه در کنار خدمات ساير واحدها و مراکز آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي، در ساها ارائه شده است.

باقريه تصريح کرد: متقاضيان مي توانند با مراجعه به سامانه‏ي ساها به نشاني اينترنتي http://saha.iau.ir و انتخاب تجهيزات مورد نظر، تقاضاي خود را ثبت کنند تا در سريعترين زمان ممکن به تقاضاي آنها رسيدگي شود.

فايل ديجيتالي اين کتابچه در وب سايت مديريت کارگاه‌ها و آزمايشگاه‌ها واحد همدان به آدرس" www.lab.iauh.ac.ir " براي استفاده متقاضيان و علاقه مندان، قرار دارد. 
     
This page and its contents copyright 2013 Islamic Azad University Hamedan Branch All Rights Reserved ©
کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان مي باشد
web designer & developer:saeid maleki .