معاونت پژوهش و فن آوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان
  اخبار دانشگاه
 
سمينار " من وآينده من" در دانشگاه آزاد اسلامي همدان برگزار شد

به همت دفتر ارتباط با صنعت و کانون فارغ‌التحصيلان واحد همدان سمينار "من و آينده من" در دانشگاه آزاد اسلامي همدان برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا، مدير دفتر ارتباط با صنعت واحد همدان در اين سمينار که در سالن فارابي واحد همدان برگزار شد، گفت: سمينار"من و آينده من" سعي در تصحيح نگاه دانشجويان به فرايند اشتغال و سوق دادن آنها از کارجوئي به کارآفريني دارد

مهدي عسگري کيا، اظهار کرد: تلاش براي تبديل فضاي ذهن دانشجويان و دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامي، از کارجوئي به کارآفريني ، راهکاري است که به نظر توسعه پايدار را نيز در پي خواهد داشت.

وي افزود: رسالت اصلي ما در دفاتر توسعه فناوري و ارتباط با صنعت و جامعه، جز اين نيست که دغدغه دانشجو را دغدغه خود بدانيم و به سهم خود تلاش نمائيم تا افق اشتغال دانشجويان را هر چند بصورت محدود شفاف تر کنيم. اين شفافيت تصميم گيري را براي دانشجويان منطبق بر واقعيات بنا خواهد کرد.

عسگري کيا تصريح کرد: سمينار "من و آينده من" ، بازتاب نگاه جديد دانشگاه آزاد اسلامي به مقوله اشتغال و کارآفريني است.

اين عضو هيات علمي، که سخنران همايش من و آينده من بود، ضمن تشريح اصول ارتقاي بهره وري فردي، به معرفي پارامترهاي موثر در ارتقاء توانمندي هاي فردي پرداخت و با مورد مطالعه قراردادن مدل اشتغال و موفقيت کارآفرينان موفق جوان، انگيزه خاصي را در جمع حاضر ايجاد کرد.

اين همايش يک روز به همت کانون فارغ التحصيلان واحد همدان و همکاري شرکت آموزشي و مشاوره اي برازه در سالن آمفي تئاتر فارابي واحد همدان برگزار شد. 
     
This page and its contents copyright 2013 Islamic Azad University Hamedan Branch All Rights Reserved ©
کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان مي باشد
web designer & developer:saeid maleki .